Doğum Öncesi İzlem ve Doğum Yazılı Soruları

Bilindiği üzere Sağlık Meslek Liseleri Yeni açılan bölümler ( Ebe Yardımcılığı, Hemşire yardımcılığı, Sağlık Bakım Teknisyenliği ) bu sene ( 2016 ) ilk kez 10. sınıfın bitiminde tercih usulüne göre seçilecek.

Dolayısıyla bu bölümlere ait Yıllık Planlar, Yazılı soruları, Ders sunumları, videoları ve daha fazlasına ihtiyaç duyulacak. Smlogretmenleri ekibi olarak, sizlere elimizden geldiği kadar öğretmenlerimizin paylaştığı ve bizim hazırladığımız dökümanları sizlerle paylaşacağız. Siz de bize dosya göndermek isterseniz Dosya Yükle linkine tıklayarak yollayabilirsiniz. Ya da info@smlogretmenleri.com E-Posta adresine yollamanız yeterlidir.Doğum Öncesi İzlem ve Doğum Yazılı Soruları TÜMÜ

Ebe Yardımcılığı

Bu Ders Sadece Ebe Yardımcılığı bölümüne aittir.

Sağlık Bakım Teknisyenliği ve Hemşire Yardımcılığı bölümünde bu ders okutulmamaktadır.Önümüzdeki süreçte tüm yeni bölümler için Yıllık Plan ve Yazılı sorularını aşağıdaki Kategorilerden takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Ms Word Dökümanı

Yenidoğan ve Çocuk Sağlığı 1.dönem 3.yazılı

Yenidoğan ve Çocuk Sağlığı 1.dönem 3.yazılı yenidogan-1donem-3yazili-smlogretmenleri.com

2 Yorumlar

 1. neden her dersin yazılı sorusu varmış gibi gösteriyorsunuz yada var olan soruları neden indiremiyoruz. bir çözüm bulmalısınız.

  • Sayın hocam merhaba,
   Öncelikle gönüllü olarak açılmış, tamamen siz değerli öğretmen arkadaşlarımızın ve SML ekibinin çabalarıyla meslektaşlarımızın yılllık plan, sunum, kanun ve yönetmelik, yazılı soruları gibi konularda ihtiyaçlarına cevap veren sitemiz için yazdığınız yorumu biraz ağır bulduğumuzu belirtmek isteriz. Biz yorumda yazdığınız gibi; her dersin yazılı sorusu varmış gibi göstermedik sadece bu bölümler yeni olduğu için bilgilendirdik. Öğretmen arkadaşlarımız bilsin ona göre dosya göndersin diye. Zaten yazıyı da okursanız ;

   “sizlere elimizden geldiği kadar öğretmenlerimizin paylaştığı ve bizim hazırladığımız dökümanları sizlerle paylaşacağız.”

   yazdığımızı görürsünüz. Umarım siz hazırlarsınız bu yazılı sorusunu ve bizimle paylaşırsınız ki diğer meslektaşlarımız da sizin sayenizde faydalanmış olsunlar. Ama maalesef her ders için yazılı sorusu hazırlama yeteneğimizin olmadığını da bilmenizi isteriz.

   İyi çalışmalar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sağlık Meslek Lisesi Kitapları ve Modülleri. smlogrencileri.com